Ekipa

pasja, talent, doświadczenie

Zdjęcie Paweł Borowski
Producent & Reżyser Filmowy

Paweł Borowski

Ukończyłem ogólny kurs filmowy, następnie studiowałem w Warszawskiej Szkole Filmowej specjalizacji Reżyseria Filmowa. Pragnę połączyć wiedzę filmową z formami reklamowymi, dlatego zacząłem Organizacje Produkcji i Reżyserię w Warszawskiej Szkole Reklamy biorąc dodatkowe przedmiotu związane ze strategią reklamy. Wyprodukowałem wiele filmów, teledysków oraz reportaży.

Zdjęcie Paulina Burkot
Asystentka Reżysera

Paulina Burkot

Jestem zawsze pełna energii. Robię wszystko by klient wyśminicie czuł się na planie, a w zespole panował dobry humor i kipiała kreatywność. Zawsze noszę ze sobą ciasteczka, którymi częstuje obecnych na planie oraz pilnuje by zawsze był wrzątek na herbatę. Mam swoje sposoby by zwalczyć tremę u ludzi, którzy pierwszy raz stoją przed obiektywem. 

Zdjęcie Jan Krawczuk
Techniczny

Jan Krawczuk

Jestem odpowiedzialny za szybkie rozłożenie i złożenie sprzętu. Jest to kluczowe kiedy ambicje są duże, a doba trwa tylko 24 godziny. Wszelka technika nie jest dla mnie tajemnicą. Zawsze jestem pierwszy na planie

Zdjęcie Dominika Piotrowska
Make up

Dominika Piotrowska

Wystarcza mi chwila, by wiedzieć, jak ktoś powinien być umalowany by był maksymalnie piękny. Dzięki studiowaniu w szkole wizażu i charakteryzacji SWiCH zauważono mnie i odbywam praktyki w wielu dużych produkcjach filmowych. Bardzo angażuje się  w każdy projekt.

Zdjęcie Adam Skrzypczyński
Montaż Filmowy

Adam Skrzypczyński

Od zawsze interesowałem się montażem. Niedługo będę absolwentem Warszawskiej Szkoły Filmowej w specjalizacji Montaż Filmowy. Montuje teledyski, filmy krótkometrażowe oraz reportaże od kilku lat. Pracuje na programach montażowych używanych przez duże studia filmowe.

Zdjęcie Agnieszka Łozińska
Social Media

Agnieszka Łozińska

Studiuje Strategie w Warszawskiej Szkole Reklamy. Jestem w pełni samodzielna, mam swoich grafików, których pilnuje, by realizowali ustalone cele. Zanim zaczęłam z HiFilm.pl pracowałam w agencji interaktywnej, tam zrealizowałam parę dużych projektów.